Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

Л І Т О П И С

ЧАСТИНА 1

Соціальна мережа Всеукраїнської Громадської Організації «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»

в політичному та соціальному полі України

 ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ

2004 РІК

1 вересня

Старт створення прототипу соціальної мережі ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ». Перша зустріч слухачів першого курсу 2004 року вечірнього відділення Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ). Серед слухачів курсу – головні спеціалісти, керівники структурних підрозділів Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, міністерств та відомств, керівники органів місцевого самоврядування м. Києва та інших областей України, військові офіцери та представники бізнесу. Середній вік слухачів курсу – 30-40 років.

Вересень 2004 року – лютий 2006 року

Формування експертно-професійних та наукових зв’язків між слухачами вечірнього відділення НАДУ та професорсько-викладацьким складом Академії.

ПРЯМА МОВА На майбутніх засновників соціальної мережі ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» найбільший вплив та враження склали наукові дослідження, лекції та практичні заняття таких науковців кафедри державної політики та управління політичними процесами, як Марія Пірен, Лілія Гонюкова та Марія Логутова та інш. Під час навчання слухачі Академії мали можливість переконатись у необхідності створення нової української еліти, перевагою якої мають бути надбання соціального та інтелектуального капіталу, винайдення нових корпоративних правил потенційних еліт, а також необхідності ефективного діалогу та взаємодії представників влади та організованого громадянського суспільства.

Жовтень - грудень

На тлі передвиборчих процесів відбувається переосмислення системи влади безпосередньо її учасниками (працівниками) – слухачами НАДУ. Більшістю слухачів НАДУ підтримуються перші паростки організованого громадянського суспільства. Основний месседж вечірніх дискусій слухачів – віра в необхідність започаткування справжніх демократичних процесів в Україні.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

31 жовтня

Перший тур виборів Президента України. До фіналу дійшли два основних конкурента – Віктор Ющенко та Віктор Янукович. Центрвиборчком оголошує офіційним переможцем Віктора Януковича. Відбуваються перші протести громадян на Майдані Незалежності в Києві, які визнають переможцем В.Ющенка. Учасники Майдану вважають, що результати виборів сфальсифіковано. Сили другого кандидата, Віктора Януковича, також з’їжджаються до Києва з зустрічними протестами. Боротьба загострюється. Біля Верховної Ради України, Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України громадяни, які прийшли захистити своє конституційне право вибору, розбивають наметові містечка, палять багаття та влаштовують 17- денне чергування. Колір став визначним у розподілі політичних сил: корпоративний колір прихильників В.Ющенка – помаранчевий, синьо-білий – В.Януковича.

8 грудня 2004 року

Політична реформа.

Для подолання гострої кризи Верховна Рада ухвалила Закон України № 2222-IV «Про внесення змін до Конституції України» та в пакеті до нього - про внесення змін до закону про вибори Президента (останні дозволили провести переголосування 2-го туру виборів Президента). Того ж дня Президент України Леонід Кучма підписав ці документи. Закон на основі проекту Симоненка—Медведчука про зміни до Конституції (про політичну реформу) передбачав перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління, формування уряду коаліцією депутатських фракцій, подовження терміну повноважень Верховної Ради до 5 років. Згідно з прикінцевими та перехідними положеннями закону, він мав набрати чинності з 1 вересня 2005 року в разі, якби на той час були ухвалені зміни до Конституції стосовно реформування системи місцевого самоврядування (законопроект 3207-1). Позаяк до 1 січня 2006 року ці зміни не були ухвалені, то (згідно з прикінцевими та перехідними положеннями) закон набув чинності самостійно з 1 січня 2006 року.

26 грудня.

Вперше в Україні відбулося переголосування другого туру виборів Президента України. Віктор Ющенко стає Президентом України. ЦВК офіційно оприлюднила у пресі результати переголосування: Віктор Ющенко — 51,99 % голосів; Віктор Янукович — 44,20 % голосів.

2005 рік

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

       За рік роботи нової влади відбулася повна зміна вертикалі влади: від міністра до спеціаліста. За браком великої кількості високодосвідчених спеціалістів, які б представляли нову владу на відповідальних посадах в органах державної влади, влада почала призначати на посади не за рівнем відповідної освіти та фаху, а за принципом партійної приналежності та так званого «кумівства», результатом чого стала руйнація середньої ланки професійних державних менеджерів. Велика кількість фахових державних службовців стала безробітними або знайшла себе у політиці чи бізнесі.

      Трикутник влади почав розхитуватися, сталося повне непорозуміння між Секретаріатом Президента України (Ю.Ющенко), Кабінетом Міністрів України (Ю.Тимошенко) та Верховною Радою України (В.Литвин).

Жовтень 2005 року.

У зв’язку із змінами до Закону України "Про вибори народних депутатів України", які набрали чинності з 1 жовтня 2005 року, вибори депутатів здійснюються на засадах пропорційної системи з обранням депутатів у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій і виборчих блоків політичних партій.

2006 рік

Лютий

Закінчення навчання слухачів вечірнього відділення – набору 2004 року.

ПРЯМА МОВА

Під час святкування випускного вечора магістри державного управління обіцяли підтримувати одне одного, бажали успіхів у подальшій кар‘єрі. Але дуже часто лунали думки про те, що у зв’язку з кадровими змінами у державній службі та політичному полі України, отримання диплому магістра державного управління не дає гарантії просування по кар’єрних сходинах, про те, що необхідно створити законодавчі умови для захисту корпоративно-професійних інтересів випускників НАДУ.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

26 березня відбулися перші вибори до Верховної Ради України на пропорційній основі. Одним із недоліків цієї системи була можливість пройти далеко непрофесійним або малодосвідченим політикам та випадково стати народними депутатами України, зокрема: родичам, водіям, бізнесменам, помічникам або отримати місце депутата у спадок. Парламент України також зазнав політичного кадрового дефіциту.

Друга половина 2006 року

«Із-за різних причин політичного характеру (зокрема із-за небажання Ющенка — надати згоду «на прем'єрство Ю. Тимошенко») — після виборів-2006 була утворена дуже хитка політична конструкція, в якій співпрацювали «Наша Україна» (В.Ющенко) та «Партія регіонів» (В.Янукович), які утворили «уряд Януковича», в якому було «8 міністрів від Ющенка та «Нашої України». Втім, вже через два місяця після призначення В.Януковича Прем'єр-міністром — «Наша Україна» вимушена була перейти в опозицію; почалася «політична криза другої половини 2006 року», яка є нерозривною частиною «політичної кризи 2007 року». В органах державної влади знову відбулися масштабні кадрові зміни.

2007 рік

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

2 квітня 2007 року Президент України Віктор Ющенко розпустив Верховну Раду України та підписав Указ про дострокові парламентські вибори в Україні, які мали відбутися 27 травня 2007, проте вони були перенесеними на 24 червня 2007 року. Парламент і Кабінет Міністрів назвали цей указ неконституційним і не виділили кошти на вибори. Парламент продовжував проводити засідання, але Президент вважав їх недійсними. Указ було оскаржено в Конституційному Суді України, який унаслідок різних юридичних причин так і не прийняв рішення по суті цієї справи. Але в результаті домовленостей між основними політичними силами, вибори таки відбулися 30 вересня 2007 року за пропорційною системою. Лідерами виборів стали: Партія регіонів (політична сила В.Януковича, екс-кандидата у Президенти України) - 34,37%, Блок Юлії Тимошенко (БЮТ) (політична сила Ю.Тимошенко, Прем’єр-міністра України) – 30,71%, Блок «Наша Україна - Народна Самооборона» (НУНС) ( політична сила В.Ющенка, Президента України) – 14,15%, За результатами виборів була створена правляча коаліція у складі БЮТ и НУНС, яка запропонувала Ю. Тимошенко на посаду Прем’єр-міністра України, за яку проголосувало 226 народних депутатів України.

В органах державної влади знову відбулися масштабні кадрові зміни.

Листопад

Виникнення ідеї щодо створення Клубу (спільноти) випускників Національної академії державного управління при Президентові України.

ПРЯМА МОВА Ідея щодо створення Клубу випускників НАДУ виникла у мене в зв’язку з необхідністю оперативного вирішення деяких питань, пов’язаних з моєю професійною діяльністю. За короткий термін було необхідно знайти та опрацювати нову велику базу професійних знань та поділитися цим досвідом з іншими. Вихід знайшовся: після консультацій з колегами (колишніми випускниками) з’ясувалося, що одна з них має великий досвід роботи з цього напрямку та займає відповідну посаду в міністерстві, яке опікується саме цими питаннями. Через ту ж систему комунікацій та рекомендацій відповідний фахівець був знайдений дуже швидко. Офіційна інформація була отримана швидко та без бюрократичних перепон. В результаті було збережено та підсилено професійний імідж та зекономлено два тижні робочого часу. Логічним продовженням цієї активності виникло бажання створити прозору та дієву систему, яка б дозволяла економити час, користуватися комунікаційними каналами та зростати професійно всім учасникам майбутньої соціальної мережі випускників НАДУ.

Піддубчак Ольга

2008 РІК

Лютий

Перші кроки щодо «матеріалізації намірів» створення Клубу випускників НАДУ при Президентові України.

ПРЯМА МОВА

Ідея Піддубчак Ольги щодо створення Клубу випускників НАДУ була підтримана майбутнім віце-президентом організації Ніколенко Галиною: «Я давно говорила, що потрібно поєднати наші зусилля та допомагати один одному у реалізації планів та проектів. Давай вже щось робити!» В результаті порозуміння та співпадіння цілей, з’явився намір створити нове соціальне поле та відповідну організаційну конструкцію, яка мала першочергово базуватися на перевірених часом та відповідальністю людей. Тому для реалізації задуманого розпочався пошук та згуртування навколо цієї прагматичної ідеї одногрупників-випускників НАДУ 2006 року. Першими результатами виконання намірів були інтелектуальні продукти, підготовлені Піддубчак Ольгою, Ніколенко Галиною: опис ідеї, концепція проведення першого організаційного заходу та оновлена база даних випускників -2006.

Березень

Виникнення назви майбутньої громадської організації.

ПРЯМА МОВА З метою якісної побудови моделі громадської організації я планувала вступити до аспірантури НАДУ для навчання на кафедрі державної політики та управління політичними процесами. У цьому намірі мене підтримали доктор наук з державного управління Гонюкова Лілія Василівна та доктор соціологічних наук Афонін Едуард Андрійович. Згодом професор Е.Афонін порадив прочитати монографію доктора наук з державного управління з Харкова, випускника кафедри державної політики та управління політичними процесами Олексія Крюкова, яка присвячена проблемам українських еліт та ніби закликала до активних дій з практичної реалізації дослідження. Після ретельного вивчення монографії мені наснився сон, у якому я чітко побачила два слова: ЕЛІТА ДЕРЖАВИ. Ці слова були усередині «умовного екрану сновидіння» на передньому плані БАГАТТЯ. БАГАТТЯ, яке високо горіло вздовж певної умовної лінії, фон за БАГАТТЯМ був темним, як вночі. Саме це словосполучення і стало назвою майбутньої організації.

Піддубчак Ольга

07 травня

За пропозицією Олени Олійниченко розпочалася робота по створенню в соціальній мережі «Однокласники» першої організованої соціальної мережі випускників НАДУ в Інтернеті.

08 травня

Створення на «Однокласниках» Інтернет-спільноти «Клуб «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» та НАДУ при Президентові України». До вказаної спільноти запрошуються випускників НАДУ та її регіональних інститутів. За тиждень роботи до соціальної мережі приєдналось близько 300 випускників.

З цих людей почала формуватись майбутня ініціативна група та актив ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ».

NOTA BENE

Кіцак Тарас (м. Львів, аспірант Львівського регіонального інституту державного управління) та Монастирний Влад (м. Харків, аспірант, радник ректора Харківського регіонального інституту з державного управління) створюють Інтернет-спільноту «Магістри державного управління» та починають запрошувати випускників НАДУ та її регіональних інститутів. Зустріч в реальному вимірі між Т.Кіцаком, В.Монастирним та О.Піддубчак відбулась через декілька місяців після створення спільнот. Цікаво було те, що ні Влад, ні Тарас не звернули увагу на те, що створення спільнот відбулось в один день з невеликою різницею у часі (приблизно різниця в часі становила одну годину). Результатом зустрічі між власниками соціальних спільнот була домовленість про співпрацю в соціальній мережі та робота в реальному вимірі часу на міжрегіональному рівні.

22 травня

Відбувається організаційна зустріч магістрів державного управління, випускників – 2006 року. На зустрічі випускники підтримали ініціативу Піддубчак Ольги та Ніколенко Галини щодо створення Клубу для випускників під назвою «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ». До організаційної групи приєднуються одногрупники та майбутні співзасновники організації - державний службовець Олександр Андрєєв та підприємець Юрій Петренко.

Червень

Розроблені та узгоджені Статут ГО та Напрямки роботи організації. Розробка та підготовка документів проходила в тісній співпраці Піддубчак Ольги, Ніколенко Галини, Андрєєва Олександра, Петренка Юрія, Гаренка Сергія, Шушпаннікова Олега, Ткаченка Віктора, Храпка Олега, Ковальського Олександра, Ковальчука Сергія, Кондрачука Володимира.

Серпень

08.08.08 ЗАРЕЄСТРОВАНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ».

Засновниками організації стали магістри державного управління, випускники Національної академії державного управління при Президентові України-2006 року Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Андрєєв Олександр, Петренко Юрій.

01 жовтня

Президентами ГО "Депутатський клуб "ПАРЛАМЕНТ" (Байрак Микола Володимирович) та ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" (Піддубчак Ольга Анатоліївна) підписано Угоду про партнерство та співробітництво між організаціями.

10 жовтня

Розроблено логотип організації. Робоча група: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Андрєєв Олександр, Петренко Юрій, Тарасюк Олена.

Листопад Відбулось особисте знайомство Президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Ольги Піддубчак та доктора соціологічних наук, автора багатьох книг з питань соціології, релігієзнавства та української еліти Марії Іванівни.

Пряма мова: Ольга Піддубчак згадує: Під час зустрічі з Марією Іванівною, я мала змогу розповісти про нашу мрію – за допомогою створення нової соціальної інтернет-мережі створити новий соціальний ліфт для тих, хто має право називатись новою елітою держави. Слова пані Марії мене надихнули на нові звершення: «Олюська, ти робиш добру справу. Адже зараз, завдяки Інтернету, тих людей, про яких ти говориш, дійсно легше знайти та об‘єднати». І ще додала на прощання: «Для того, щоби бути щасливою, ніколи не займайся однією справою весь час – намагайся розподілити свій час на частини та наповнити кожну частку свого життя рівномірно».

20 грудня

Розроблено перший макет сайту.

Робоча група: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Андрєєв Олександр, Ковальський Олександр, Тарасюк Олена, Петренко Юрій.

26 грудня

ПЕРШЕ засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", під час якого було проведено командно-психологічну гру "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ - ГРА СТАТУСІВ І".

Місце проведення: зала делегацій у Верховній Раді України

NOTA BENE

ФІЛОСОФІЯ ГРИ передбачає можливість поставити себе на місце високопосадовців, що керують мільйонами, та зрозуміти, що це означає - вижити серед рівних собі.

Одна з теорій існування Всесвіту говорить про те, що під ЧАС РЕВОЛЮЦІЙ ТА ВІЙН ЗАВЖДИ ВИНИКАЮТЬ ІНШІ СВІТИ, де історичні події розвиваються зовсім по-іншому, ніж у нашому реальному світі.

КРАЇНА АРТІНІЯ – це віддзеркалення нашого світу, що знаходиться десь в одному із паралельних вимірів Всесвіту.

Учасники гри можуть стати ПРЕМ‘ЄР-МІНІСТРОМ, ВЕРХОВНИМ СУДДЕЮ, СПІКЕРОМ ПАРЛАМЕНТУ або одним із десяти міністрів країни Артінії та сказати вголос, що би вони хотіли зробити на цій посаді для своєї країни.

У грі є світлі та темні сили, командні гравці та одинаки, сильні та слабкі стратегії. КОЖЕН У ЦІЙ ГРІ РОБИТЬ ВЛАСНИЙ ВИБІР: бути чесним чи хитрим, одинаком чи командним гравцем, «СІРОЮ МИШЕЮ» або «ЗОЛОТИМ ЛЕВОМ». У будь-який спосіб дійти до кінця гри або з гідністю її залишити. Під час гри учасники приміряють на себе одну із запропонованих ролей та на власному досвіді відчувають, ЧОГО ВОНИ ВАРТІ ВИ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ.

Учасники першої гри:

Прем’єр-міністр Шушпанніков Олег;

Верховний суддя – Тарасюк Олена;

Спікер Парламенту – Мишковська Антоніна.

Міністри, помічники міністрів, Державний казначей: Байрак Микола, Ткаченко Володимир, Журавльов Андрій, Логутов Юрій, Тарченко Олександр, Кондрачук Володимир, Шаповал Сергій, Калініченко Станіслав, Петренко Юрій, Стороженко Юрій. Перемога: представники "темного ордену".

Переможець: Тарченко Олександр (який очолював Міністерство поліції країни Артінії). Тарченку О. присвоєно титул «Імператор країни Артінії».

2009 рік

Лютий

 • Розроблені та узгоджені наступні документи:
 • Правила Клубу; 
 • Анкети ГО та Клубу (форма);
 • Заява ГО (форма); 
 • Ідеологічні засади діяльності ГО; 
 • Перелік робочих та експертних груп ГО та Клубу; 
 • Напрями діяльності.

В розробці та підготовці документів брали участь: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Андрєєв Олександр, Петренко Юрій, Гаренко Сергій, Шушпанніков Олег, Ткаченко Вфктор, Храпко Олег, Ковальський Олександр, Логутов Юій, Шаповал Сергій, Калініченко Станіслав, Журавльов Андрій, Ковальчук Сергій, Дончук Юлія, Шабунін Віталій.

24 лютого Громадською організацією «Депутатський Клуб «ПАРЛАМЕНТ» та Громадською організацією «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» організовано та проведено громадське обговорення на тему: «ОНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЖИТТЯ УКРАЇНИ. 2009 РІК – РІК МОЛОДІ?»:

В громадському обговоренні, в якому прийняли участь народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, лідери молодіжних організацій, науковці з питань державного управління, були розглянуті наступні теми:

• Участь молоді в політичному житті країни. Молодь в політичних партіях, швидкість просування по партійній вертикалі. Зміна політичних еліт. Молоді люди в представницьких органах влади.

• Молодь і державна служба. Мотивація та відбір молоді до роботи в органах державної влади. Зміна управлінських еліт. Підвищення професійного рівня молодих службовців. Просування по службовій вертикалі.

В ході громадського обговорення було підтримано ініціативу щодо розробки Національної стратегії розвитку конкурентоспроможності молоді України та висловлено комплекс пропозицій щодо подальшого посилення впливу молоді на політичні процеси в Україні, які будуть направлені на ім'я Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України для невідкладного практичного впровадження.

В заході брали участь: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Андрєєв Олександр, Дончук Юлія, Шабунін Віталій, Шушпанніков Олег, Лагутов Юрій.

Лютий

25 лютого

Відбулось особисте знайомство Президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Піддубчак Ольги та Ректора НАДУ 1995-2006 року Лугового Володимира Іларіоновича.

Результатом знайомства стало власноруч написане ректором побажання членам громадської організації "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ": «Бути "елітонером" – почесна справа, але й велика відповідальність, адже люди покладають надії на справжню еліту держави. Усіляких Вам успіхів! З великою повагою. Володимир Луговий, ректор НАДУ 1995-2006 років."

Учасники події: О. Піддубчак, О. Шушпанніков

Квітень

Відбулось знайомство між Президентом ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» та доктором наук з державного управління Олексієм Крюковим (м. Харків).

ПРЯМА МОВА Кандидат історичних наук, керівник ідеологічного напрямку Олег Шушпанніков розповів про організацію доктору наук з державного управління Олександру Манойленку, який працював деканом вечірнього факультету у м. Харкові. Олександр, у свою чергу, розповів про організацію Олексію Крюкову, доктору наук з державного управління. Пан Крюков зацікавився назвою організації і звернувся напряму до Олега Шушпаннікова з проханням познайомити його з Піддубчак Ольгою. Під час розмови між Ольгою та Олексієм було з’ясовано, що саме Олексій Крюков і був «підсвідомим ініціатором» назви організації. Вказана зустріч є знаковою саме тому, що ще у березні 2008 року, саме після ретельного вивчення монографії Олексія Крюкова, мені наснився сон, у якому, на фоні БАГАТТЯ, я чітко побачила сполучення з двох слів «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ». Саме це словосполучення і стало назвою майбутньої організації.

Ольга Піддубчак

12 квітня

Відбулося ДРУГЕ засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ".

Тема засідання: Обговорення результатів проведення круглого столу «ОНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЖИТТЯ УКРАЇНИ. 2009 РІК – РІК МОЛОДІ?» Під час засідання відбулось урочисте нагородження переможця командно-психологічної гри "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ- ГРА СТАТУСІВ-I"- Олександра Тарченка.

23 квітня

Відбулося ТРЕТЄ засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", під час якого було проведено командно-психологічну гру "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ- ГРА СТАТУСІВ - II".

Учасники:

– Прем‘єр-міністр - Гамзян Арман;

– Верховний суддя - Андрєєв Олександр;

– Спікер Парламенту - Кулаковська Вікторія.

Міністри: Шаповалова Людмила, Волошин Юра, Ворона Олександр, Аніщенко Світлана, Лук‘янчук Сергій, Сердюк Раїса, Бекетов Веніамін, Мишковська Антоніна, Щепетков Олександр, Потапов Ігор.

Перемога: представники "темного ордену". Переможці: Щепетков Олександр, Ворона Олександр, Савченко Володимир.

Місце проведення: Ресторан «Бастет»

Примітка: Бастед - богиня радості, веселощів і любові. В стародавній єгипетській міфології - образі кішки.

Квітень

В журналі «НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ» вийшла ПЕРША СТАТТЯ про ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»: «Здрастуй плем‘я молоде і незнайоме!». (№ 52, квітень 2009 року)

 

28 квітня

Ідеї та заходи ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" знаходять свій розвиток у діяльності інших об’єднань громадян в Україні.

ПРЯМА МОВА Під час круглого столу «Молодь та європейські цінності», що проводився Українським центром політичного менеджменту, відбулось знайомство Президентом ГО Піддубчак Ольги та Голови Спілки молодих політологів України, магістром державного управління Андрієм Єременком

       На заході представляли Президент ГО Піддубчак Ольга, Віце-президент ГО Ніколенко Галина та депутат Рівненської міської ради, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», член ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" Шабунін Віталій.

       Згодом, результатом творчого союзу ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" та Спілки молодих політологів України стало створення Андрієм Єременком та членами його організації серії ігор для молоді «Ігри Влади», одним з поштовхом до якої стала клубна гра магістрів державного управління «Імперія влади – гра статусів».

      На своєму сайті Андрій подякував членам організації Ользі Піддубчак та Юрію Логутову за консультації під час створення «Ігор Влади».

      Для ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Андрій Єременко, Ірина Макарова та інші лідери Спілки стали безцінними порадниками з питань молодіжної та інформаційної політики нового типу.

NOTA BENE

14 січня 2010 року в Комітеті Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією відбулася чергова гра «Ігри Влади». У грі приймали участь інтерни, які пройшли конкурс в проекті "Программа сприяння Парламенту II".

В результаті експериментальних "ДЕРЖАВНИЦЬКИХ ІГОР" було проведено вибори, відбулося захоплення влади, збільшено кількість парламентарієв та міністрів.

Гра закінчилась тим, що умовною «атомною бомбою» була підірвана ціла країна. Під час гри були задані питання: "Що таке держава?", "Яка Ваша роль в державі?".

За позицією Президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Ольги Піддубчак, яка була присутня на цій грі, "Ігри Влади" - це формування нової політичної та громадянської свідомості у громадян України.

30 травня

В рамках партнерства з Депутатським клубом «Парламент» на запрошення Міжнародного товариства "Україна-Польща-Німеччина" відбулася зустріч із представниками найближчих європейських сусідів – Польщею.

З боку ГО «Еліта Держави» брали участь Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Дончук Юлія, Гаренко Сергій.

З боку міжнародного товариства "Україна-Польща-Німеччина" - Бодун Тетяна, Розвадовська Олена.

Результатом зустрічі стала презентація ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» послу Республіки Польща в Україні Яцеку Ключковському та іншим представникам Товариства. 

5 червня

Підписана Угода про партнерство та співробітництво між ГО "Інститут політичної освіти" (в особі директора – Страннікова Андрія Миколайовича) та ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" (в особі Президента Піддубчак Ольги Анатоліївни). Основний напрям діяльності І П О – навчання молодих депутатів місцевих рад.

17 червня Відбулося ЧЕТВЕРТЕ засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", під час якої було проведено командно-психологічну гру "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ- ГРА СТАТУСІВ - III".

Учасники:

– Прем‘єр-міністр – Волошин Юрій;

– Верховний суддя – Федорук Василь;

- Спікер Парламенту - Ворона Олександр.

Міністри: Дрозд Вячеслав, Пімахова Діана, Унжин Володимир, Кожевников Андрій, Щепетков Олександр, Аніщенко Світлана, Шушпанніков Олег, Кузьмик Володимир, Мельник Михайло, Сенчук Богдан.

Перемога: представники "темного ордену".

Переможці: Ворона Олександр, Шушпанніков Олег, Федорук Василь

NOTA BENE

Вперше на зустрічі був присутній представник іншого регіону, магістр державного управління з Закарпаття – Кузьмик Володимир.

Місце проведення: ресторан «Київський»

15 липня

За результатами особистої зустрічі Президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Піддубчак Ольги та керівника відділу корпоративної символіки та рекламної продукції ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", дизайнера Олени Тарасюк з Президентом НАДУ при Президентові України Володимиром Приходьком, під час якої були презентовані робота та корпоративна символіка ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» та обговорено ідеї створення нового герба НАДУ при Президентові України, В.Приходьком був затверджений ескіз герба Академії.

NOTA BENE На гербі зображена Софія Київська у вигляді корони, центральний елемент колара Президента України, Княгиня Ольга з книгою та Богдан Хмельницький з булавою. В ході розробки герба НАДУ, Правління ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" подарувало ідею щодо використання трьох ключів, що означають, як і на символіці ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", виконавчу, судову та законодавчу влади. Згодом дизайнером Оленою Тарасюк було створено для НАДУ нагороду «Почесний доктор».

24 серпня

Відбулось ПЕРШЕ виїзне засідання для проведення командно-психологічної гри "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ - ГРА СТАТУСІВ - IV" у м. Тернопіль, яка була проведена Піддубчак О. та Дончук Ю.

Гра була присвячена Дню незалежності.

У грі взяли участь лідери Молодіжного ресурсного центру та Молодої просвіти України з Донецької, Вінницької, Львівської, Хмельницької та Київської областей.

Перемога: представники "темного ордену".                                                                                                                 Місце проведення: офіс Молодої просвіти України, м. Тернопіль

26 вересня

Відбулось святкування Першої річниці Громадської організації та Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ".

ЦІЛІ ЗАХОДУ:

1. Презентація діяльності громадської організації та Клубу.

2. Презентація гри магістрів державного управління «Імперія влади – гра статусів».

3. Підтримка духу слухацького братства випускників Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів.

4. Пошук механізмів впливу громадської організації на покращення системи державного управління.

NOTA BENE За підготовку до святкування першої річниці члени ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» подякували: Інституту політичної освіти в особі Страннікова Андрія та Валькової Тетяни, Депутатському клубу "Парламент" в особі Байрака Миколи, народному депутату України Бондаренку Володимиру - за цікаву екскурсію, , а за дуже "смачний стіл" господині етнографічного комплексу Тарасюк Катерині, Арману Гамзяну за організацію зйомок, що стануть основою документального фільму слухацького братства випускників НАДУ та її регіональних інститутів, Самойленку Костянтину та Компанії Fotomag за можливість отримати чудові характерні фото (фотограф - Шовковников Максим), журналісту Лук'янчуку Сергію за професійно проведені інтерв'ю для документального фільму, генеральному директору DEC Educational Concultancy Тарченку Олександру за можливість замовити автобус для гостей, Заступнику міністра вугільної промисловості Бундукову Олегу за фінансову допомогу орендувати музичну апаратуру, Дизайн-бюро Олени Тарасюк за розроблення трьох банерів, запрошень та Книги гостей, Директору PR-агенції Кулаковській Вікторії та салону краси "Версаль" за можливість спробувати себе у новому образі Президенту і Віце-президенту громадської організації; членам організаційного комітету святкування, а саме Піддубчак Ользі, Ніколенко Галині, Андрєєву Олександру, Дончук Юлії, Шушпаннікову Олегу, Аніщенко Світлані, Шаповаловій Людмилі, Храпку Олегу, Порядочному Валерію, Ніколенку Вадиму, Копієвському Петру, Кожевникову Андрію, Зембіцькій Світлані, Калиниченку Станіславу та Сивак Ользі за якісну організацію процесу.

16 жовтня

Розміщено ПЕРШУ статтю на сайті ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ».

Автор: начальник управління статистики в Ужгородському районі Закарпатської області, підполковник запасу, магістр державного управління Матвієнко Станіслав.

Тема статті: "Мажорщина", як явище в сучасній державній службі України"

13 листопада

Участь (за запрошенням виконавчого секретаря Сигарного клубу Олега Стрельникова) у заході топ-фінансистів на тему: «Куди Пішов Весь Страх?», під час якого виступив один із найвідоміших світових аналітиків - Джон Харді.

На заході відбулось знайомство Президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Ольги Піддубчак з Президентом Українського ТОП-КЛУБУ Сергієм Роголем.

Результатом знайомства у майбутньому стала співпраця представників двох Клубів щодо пошуку спільних цінностей, утвердження цивілізованих та прозорих правил гри між державними службовцями та підприємцями нового типу.

Місце проведення: готель "Hyatt Regency"

Від Клубу у заході взяли участь: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Дончук Юлія, Волошин Юрій, Шаповалова Людмила, Тарченко Олександр.

2010 РІК

19 лютого

Відбулося П‘ЯТЕ засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", під час якого було проведено командно-психологічну гру "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ- ГРА СТАТУСІВ - V".

Учасники:

– Прем‘єр-міністр – Гамзян Арман.

– Верховний суддя - Єськіна Олена;

- Спікер Парламенту – Кулаковська Вікторія.

Міністри: Покровський Леонід, Аніщенко Світлана, Шушпанніков Олег, Кожевников Андрій, Толкачов Олексій, Фурман Василь, Анатолій Бондаренко, Волошин Юрій, Коломієць Андрій

Перемога: представники "темного ордену".

Переможці: Гамзян Арман (отримав звання «Прем‘єр-міністр темного ордену»).

Місце проведення: Банкова, 2. Будинок письменників України.

1 квітня

Відбулося ШОСТЕ (закрите) засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ".

NOTA BENE

За нумерологією, в цей день відкривається Всесвіт та сприймає твої бажання.

Під час заходу було обговорено дві книги Джона Грея: "Чоловіки з Марсу, Жінки з Венери" та "Як отримувати те, що хочеш, та любити те, що є".

Учасники: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Дончук Юля, Андрєєв Олександр, Шушпанніков Олег, Шаповалова Людмила, Аніщенко Світлана, Кожевніков Андрій Ковальський Олександр, Тарасюк Олена, Ресенчук Вадим, Кулаковська Вікторія.

22 травня

Відбулось чергове розширене засідання експертних робочих груп ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ».

Однією з місій заходу було створення майданчика для налагодження діалогу між представниками організованого громадянського суспільства та представниками влади для вироблення спільних цінностей та правил взаємодії.

Спікери заходу:

Піддубчак Ольга - Президент ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" ,

Ніколенко Галина - Віце-президент ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" ,

Андрєєв Олександр - Віце-президент ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" ,

Гонюкова Лілія - професор кафедри державної політики та управління політичними процесами Національної академії державного управління при Президентові України ,

Ковальський Олександр - керівник інформаційного управління, адміністратор сайту ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" .

Під час заходу:

- було презентовано фільм про святкування річниці ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ";

- Голова Спілки молододих політологів України Андрій Еременко вручив Президенту ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" Піддубчак Ользі нагороду Спілки "КОНСТРУКТИВНИЙ ДІЯЧ".

Організація заходу була проведена завдяки Піддубчак Ользі, Ніколенко Галині, Андрєєву Олександру, Ковальскому Олександру, Равлюк Христині, Лосіхіну Олегу, Волошину Юрію, Дончук Юлії, Аніщенко Світлані, Порядочному Валерію, Сивак Ользі, Дрозду Ростиславу, Кожевникову Андрію та співробітникам Спілки письменників.

Місце проведення: Банкова, 2, Спілка письменників України.

24 червня

Президент ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" Піддубчак Ольга та Віце-президент Ніколенко Галина, а також представники позапартійних громадських організацій - партнерства "НОВИЙ ГРОМАДЯНИН" взяли участь у громадських слуханнях щодо проекту закону "Про порядок організації і проведення мирних заходів"(реєстр.№2450).

Це була перша результативна перемога організованого громадянського суспільства – законопроект був відправлений на доопрацювання і не винесений на розгляд Парламенту.

NOTA BENE Подібні громадські слухання є першими за історію існування Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

23 червня

Відбулося зібрання членів Громадської організації «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» з нагоди Дня державної служби. Президент організації вручила «СВІДОЦТВА ДОСЯГНЕНЬ» з нагоди професійного свята присутнім членам та партнерам організації, а саме: Волошину Юрію, Дончук Юлії, Кожевникову Андрію, Коломійцю Олегу, Ніколенко Галині, Порядочному Валерію, Тарасюк Олені, Храпку Олегу, Шушпаннікову Олегу, Афанасьєвій Тамілі, Кулаковській Вікторії, Лосіхіну Олегу, Чмирю Миколі, Равлюк Христині, Дудковському Тарасу, Захарову Юрію, Макаровій Ірині, Єременку Андрію, Ресенчуку Вадиму, Коростишевському Сергію, Гаврилюк Оксані, Комашенко Тетяні.

Афанасьєва Таміла та Гаврилюк Оксана, які нещодавно поповнили ряди ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», урочисто вручили «СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ» Президенту ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Піддубчак Ользі.

Також «СВІДОЦТВА ДОСЯГНЕНЬ» були відправлені до членів ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», які не змогли взяти участь у заході та які живуть в інших областях України, зокрема до Одеси, Львова, Закарпаття, Харкова, Запоріжжя, Миколаєва, Дніпропетровська та інших.

Місце проведення : приміщення Верховної Ради України

8 липня

Відбулося перше засідання експертної групи ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" з питань ПЕК, ЖКГ, будівництва, транспорту та зв'язку (керівник групи – Кожевников Андрій).

Під час зустрічі була проаналізована матриця експертних можливостей та талантів кандидатів у члени організації та прийнято рішення щодо подальших планів роботи експертної групи.

На засіданні були присутні Президент ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" - Ольга Піддубчак, Віце-президенти ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" - Ніколенко Галина та Андрєєв Олександр, а також Дончук Юлія, Тимофієв Павло, Лосіхін Олег, Аніщенко Світлана, Равлюк Христина, Юр’єв Олексій, Володін Юрій, Овчаренко Вадим, Єламов Олександр, Даниленко Ірина, Коростишевський Сергій, Поліно Андрій.

10 липня

В центрі старовинних традицій – Національному музеї під відкритим небом «Пирогово» - відбувся яскравий неформальний захід громадської організації «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», який має увійти в історію Організації як «БАГАТТЯ БАЖАНЬ».

На заході «БАГАТТЯ БАЖАНЬ» були люди, які разом з однодумцями, власним позитивним прикладом, змінюють реальність нашої країни та співпрацюють один з одним в громадській та науковій діяльності, а саме: працівники міністерств та відомств, апарату ВРУ, магістри НАДУ з різних областей України (Одеса, Житомир, Чернівці, Харків, Тернопіль), лідери Спілки молодих політологів України, представники ЗМІ, а також науковці Національної академії державного управління при Президентові України.

Наприкінці свята, всі присутні зібралися в спільному колі і висловили все те, чого він бажає собі та своїй країні.

24 серпня

У Центрі культури та історії Київської Русі "Парк "Київська Русь" відбулася зустріч представників активу ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» (О.Піддубчак, С.Аніщенко, М.Канавець, О.Шушпанніков, О.Тарасюк) з головним ідеологом та засновником ПАРКУ Янченком Володимиром Володимировичем.

NOTA BENE Захід відбувався у вечері між Святом Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Результатом зустрічі стали домовленості про партнерство ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» та Парком "Київська Русь" у напрямку популяризації ідеї української державності: «Україна – це велика держава із багатою історією, а не просто молода незалежна держава».

Результатом співпраці згодом стане рішення створити у Парку Київська Русь Музею «ШАХИ ДЕРЖАВИ & КАРТИ ПОЛІТИКИ». Автори ідеї – Ольга Піддубчак, Микола Чмир, Кирилло Галушко.

01 вересня

Підписана Угода про партнерство та співробітництво між Всеукраїнським об’єднанням громадян "Українська асоціація випускників французьких освітніх програм" (в особі Президента Володимира Кондрачука) та Громадською організацією "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" (в особі Президента Ольги Піддубчак).

25 вересня

В музеї "Церковно-етнографічний комплекс" в рамках партнерства зі Спілкою молодих державних службовців України відбулась перша зустріч представників ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" з представниками Асоціації молодих державних службовців Німеччини.

Під час зустрічі були обговорені питання політичної ситуації в обох країнах, перспективи вступу України до Європейського Союзу та напрямки співпраці між трьома громадськими організаціями.

Представники ГО «Еліта Держави»: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Дончук Юлія, Шаповалова Людмила, Захаров Юрій. Групу Спілки молодих державних службовців України очолював Половинець Анатолій (голова виконкому)

Групу Асоціації молодих державних службовців Німеччини очолював Міхаель Гадзалла ( заступник голови Асоціації)

Жовтень

Запроваджено корпоративну символіку ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ". Членів ГО забезпечено елементами корпоративної символіки: значками, перснями і т.і.

10 жовтня

Проведено захід «СКАРБНИЦЯ ЧАСУ»

«Шляхи досягнення цілей в тобі самому, перепони до їх досягнення в тобі ж. Зміни свою свідомість і ти зміниш світ.»

Програма «НОВА АРХІТЕКТУРА СОЦІАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ. Я ТА УКРАЇНА. ПОЗИТИВНЕ ПРОГРАМУВАННЯ МАЙБУТНЬОГО», у рамках якого відбувся захід «СКАРБНИЦЯ ЧАСУ», дав можливість членам організації чітко сформулювати свої думки та мрії, дати відповіді на запитання «Як ми бачимо Україну через 10 років?», «Яку соціальну роль ми відіграємо у цій державі?» та зрозуміти, що потрібно зробити заради того, щоб Україна стала такою, про яку ми мріємо. Для цього експерти організації розробили Інструкцію з позитивного програмування майбутнього, надали перелік основних складових людського життя та поради щодо позитивного програмування.

Захід розпочався з екскурсії музеєм «Софія Київська» - "перлиною давньоруської архітектури"

Основна частина заходу проходила в Будинку письменників, де відбулася презентація фільму «БАГАТТЯ БАЖАНЬ», представлення нових членів ГО, партнерів та поважних гостей організації, серед яких були доктор соціологічних наук, професор кафедри НАДУ при Президентові України Марія Пірен, засновник парку «Київська Русь» Володимир Янченко, вчений-винахідник, доктор Слов‘янського університету Юрій Марцінишин, а також керівники Благодійного фонду розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» - Вадим Ресенчук та Юлія Козлюк. Також учасниками заходу були багато аспірантів, докторантів та випускників Національної академії державного управління при Президентові України, кандидатів в депутати місцевих рад та лідерів громадських організацій.

На завершення заходу учасникам були роздані спеціально підготовлені бланки для загадування бажань. Кожен окремо, і в той же час разом, запрограмували себе та Україну на успіх. Потім ці бланки були запечатані в конверти і вкладені в скарбницю часу.

Результати заходу будуть оцінені в 2020 році.

10 жовтня 2010 року почесними членами ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» стали Пірен Марія Іванівна -доктор соціологічних наук, професор кафедри НАДУ при Президентові України та Янченко Володимир Володимирович - засновник парку «Київська Русь».

За організацію заходу окрема подяка:

- Президенту ГО Піддубчак Ользі, віце-президентам Ніколенко Галині та Андрєєву Олександру;

- кандидатам історичних наук Чмирю Миколі та Корнієнку В‘ячеславу

– за сприяння та підготовку до екскурсії в музеї «Софія Київська»;

- компанії «LEART STUDIO» в особі Генерального директора Валерія Порядочного та Москаленко Світлани - за чудові фото та відеоматеріал;

- Слуговіній Ілоні та Бевзюку Валерію - за яскравий танцювальний номер;

- дизайнеру Тарасюк Олені та її компанії «Studio Idei» – за чудові дизайнерські розробки для загадування бажань.

- директору Консалтингової компанії «Zakharov Consulting Group» Юрію Захарову – за ідею та підготовку інструкції та інших документів з позитивного програмування майбутнього;

- креативному директору Клубу «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Дончук Юлії – за ідею із справжніми українськими яблуками, що були естетичною та смачною прикрасою нашого заходу;

- Панченку Василю - за музичне та художнє оформлення заходу;

- керівникам експертних груп та членам ГО Сивак Ользі, Закревській Тетяні, Лосіхіну Олегу, Шаповал Людмилі, Кожевникову Андрію, Саврану Роману, Равлюк Христині, Пелех Марії, Даниленко Ірині, Афанасьєвій Тамілі - за допомогу в організації заходу;

- Артуру Мірзояну, директору ресторану «Сказка Востока» – за смачні східні страви.

15 жовтня

За допомоги та підтримки представників ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» в приміщенні НАДУ було проведено захід з нагоди 15-річного ювілею кафедри державної політики та управління політичними процесами НАДУ.

За пропозицією президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» (яка обіймала на той час виборну посаду старости кафедри) захід мав назву «ДЗЕРКАЛО ЧАСУ».

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

За 15 років кафедрою підготовлено понад 200 магістрів державного управління, 20 кандидатів, 8 докторів наук, видано більше 50 монографій, близько 100 навчально-методичних посібників і підручників.

Від імені ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» кафедру прийшли привітати Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Порядочний Валерій, Лосіхін Олег, Гарнага Сергій, Аніщенко Світлана, Афанасьєва Таміла та вручили подарунок - велике дзеркало із годинником.

25 листопада

В Президент–готелі (м. Київ) відбулося офіційне відкриття представництва Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні (EEIG).

Під час заходу було налагоджено контакти з Президентом Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні Станіславом Григорським та іншими топ-менеджерами.

Від громадської організації були запрошенні та присутні: Аніщенко Світлана, Ніколенко Галина, Волошин Юрій.

26- 28 листопада

У м. Севастополі відбувся III Форум докторів наук з державного управління на тему: "Модернізація державного управління: від сучасної кадрової політики до нової якості публічного управління".

Президент ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Піддубчак Ольга представила практичні напрацювання громадської організації докторам наук з державного управління та зробила доповідь на тему: «Новий управлінський капітал: від і-уряду до і-суспільства». По закінченню О. Піддубчак вручила значки «Почесний член ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Президенту Асоціації докторів наук з державного управління, доктору наук з державного управління Василю Мартиненку та доктору наук з державного управління, автору монографії з питань української еліти Олексію Крюкову (м. Харків).

28 листопада

За сприяння професора кафедри державного управління і місцевого самоврядування Приходченко Людмили Леонідівни (м.Одеса) відбулася зустріч з магістрантами регіональних інститутів державного управління НАДУ із м. Севастополя - представниками військово-морських сил України.

Результатом зустрічі стала домовленість про створення осередку організації у м.Севастополі. Керівником призначено Бабарику Віктора Вікторовича.

10 грудня

В зв‘язку з адміністративною реформою близько 35 % членів організації ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», які є магістрами або кандидатами наук з державного управління втрачають роботу на державній службі. Частина з них рекрутується політичними партіями або бізнесом.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА Старт першого етапу адміністративної реформи. Президент України підписав Указ від 9.12.2010 №1085"Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади".

Ця реформа передбачає суттєві зміни в структурі виконавчої влади.

Всього визначено 6 типів центральних органів виконавчої влади: Міністерство, Служба, Інспекція, Агентство, незалежні регулятори і органи зі спеціальним статусом.

З 112 органів центральної виконавчої влади створено 63, з них 16 міністерств, 28 служб, 12 агентств і 7 інспекцій.

Президент України рекомендує реформувати Кабінет Міністрів як в частині уряду, так і в частині Секретаріату, який забезпечує діяльність КМУ.

З 36 до 17 зменшилась кількість членів Кабінету Міністрів. Заплановано скоротити кількість працівників КМУ (1174 особи) більш, ніж на половину. Змінено систему управління міністерствами.

Вводиться посада керівника апарату - заступника Міністра. При цьому у Міністра залишається два заступники з політичним статусом.

Одночасно починає реформуватися державна служба України. Президент готує до подання до ВР проекти законів про Державну службу, про Центральні органи виконавчої влади, про Національні регулятори, а також зміни до закону про Кабінет Міністрів України.

Грудень

Розпочато офіційну співпрацю з органами державної влади та представниками організованого громадянського суспільства в рамках участі в громадських радах при міністерствах, відомствах та ОДА.

Наприкінці грудня 2010 року ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» брала участь та перемогла у рейтинговому голосуванні при обранні до складу Громадської ради Київської ОДА. Представником в Громадській раді при Київській ОДА призначено Віце-президента ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Ніколенко Г.В.

NOTA BENE

За 2010 рік було змонтовано 4 ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМИ про діяльність організації та записано презентаційні диски: ФІЛЬМ. Презентація Клубу «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ». Прес-конференція в УНІАНі.

ФІЛЬМ. Річниця ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ». Церковно-етнографічний комплекс.

ФІЛЬМ. Багаття бажань.

ФІЛЬМ. Дзеркало часу. На цю роботу було витрачено близько 100 годин вільного часу членів ГО.

Над створенням фільмів працювали: Піддубчак Ольга, Порядочний Валерій, Москаленко Світлана, Тарасюк Олена, Ніколенко Галина, Дончук Юлія, Олійніченко Олена, Гамзян Арман, Лук’янчук Сергій, Бодун Тетяна, Гаврилюк Алла.

 

2011 РІК

У 2011 році ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» увійшла до Громадських рад:

 •  Київської міської державної адміністрації (Піддубчак Ольга)
 •  Київської обласної державної адміністрації (Ніколенко Галина)
 •  Севастопольської міської державної адміністрації (Бабарика Віктор)
 •  Одеської обласної державної адміністрації (Афанасьєва Таміла)
 •  Львівської обласної державної адміністрації (Кіцак Тарас)
 •  Житомирської обласної державної адміністрації (Бабич Олександр)
 • Тернопільської обласної державної адміністрації (Дрозд Ростислав)
 • Міністерства юстиції України (Андрєєв Олександр)
 • Міністерства закордонних справ України (Піддубчак Ольга)

01 січня

Вийшов ПЕРШИЙ номер «Дайджесту ГО «Еліта Держави». Адресна розсилка близько 5 тис.особам

Над дайджестом працювали: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Сивак Ольга, Кожевников Андрій, Порядочний Валерій, Дончук Юлія, Захаров Юрій, Канавець Марина, Бодун Тетяна, Тарасюк Олена.

16 лютого

Відбулось перше знайомство з Центром соціально-консервативної політики (один з найвідоміших російських клубів в Україні).

Під час круглого столу на тему: «Освіта рідною мовою: примхи людини чи обов‘язок держави?» представниками ГО «Еліта Держави» була озвучена офіційна позиція ГО, яка полягала в наступному: сучасний громадянин України обов‘язково має знати досконало три мови:

- українську (генетичний код країни);

- російську («дружній інтерфейс» для спілкування з громадянами колишніх союзних республік);

- англійську (пізнання світу та вираження власної індивідуальності завдяки Інтернету).

У заході взяли участь члени ГО Аніщенко Світлана, Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина.

17 лютого

Відбулась презентація діяльності ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» в рамках кампанії «НОВИЙ ГРОМАДЯНИН».

На зустріч були запрошені лідери 50 громадських організацій, які входять до спільноти Нового Громадянина, а також представники понад 20 міжнародних організацій, що сприяють становленню розвитку демократичних процесів в Україні.

На заході представниками ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» було презентовано 2 проекти:

1.ЗАКОНОТВОРЧИЙ ТЕАТР. ЖИВА МОДЕЛЬ ЗАКОНУ.

2.РОЗРОБКА НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ (супроводження реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Готували матеріали та взяли участь у заході: Піддубчак Ольга, Ніколенко Галина, Андрєєв Олександр, Гаренко Сергій, Закревська Тетяна, Шаповалова Людмила, Волошин Юрій, Дончук Юлія.

17 лютого

Членами Клубу «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» прийнято рішення щодо вступу ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" до 100 перших благодійників, зробивши відповідний благодійний внесок.

NOTA BENE Клуб Друзів Мистецького Арсеналу об’єднує благодійну діяльність українських та міжнародних організацій, інституцій, фондів, меценатів, спрямовану на всебічну підтримку розбудови і розвитку Мистецького арсеналу – головного музейно-виставкового комплексу України.

У заході взяли участь: Піддубчак Ольга, Дончук Юлія, Шаповалова Людмила, Волошин Юрій, Волошина Юлія.

01 березня

ГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" взяла участь у ВЕЛИКІЙ ЗУСТРІЧІ "НОВИХ ГРОМАДЯН "

Мета заходу: обговорити питання подальшої співпраці 50 громадських організацій, що стали засновниками спільноти під час моніторингу прозорості виборів Президента України в 2010 році та затвердити Меморандум про партнерство.

Спільнота «НОВИЙ ГРОМАДЯНИН» унікальна тим, що її члени, які є лідерами українських громадських організацій емпіричним шляхом створюють організоване інформаційне суспільство, активно користуючись соціальними мережами.

Результатом зустрічі стало створенням Меморандуму про партнерство та цивілізованих Правил спілкування в Інтернет-просторі для близько 250 громадських діячів.

31 березня

Відбулося СЬОМЕ засідання Клубу "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", під час якого було проведено командно-психологічну гру "ІМПЕРІЯ ВЛАДИ- ГРА СТАТУСІВ - VІ".

Учасники:

– Прем‘єр-міністр – Афанасьєва Таміла.

– Верховний суддя - Ресенчук Вадим;

- Спікер Парламенту – Гарнага Сергій

Міністри: Аніщенко Світлана, Лосіхін Олег, Шушпанніков Олег, Сініцин Олексій, Любченко Андрій, Озимок Ірина, Овчаренко Вадим, Вовк Олександр, Ковальчук Наталія, Закревська Тетяна. До фіналу дійшли: Сініцин Олексій, Закревська Тетяна, Юр‘єв Олексій.

Перемога: представники "темного ордену".

Переможець: Юр‘єв Олексій (звання «Прем‘єр-міністр темного ордену»).

Далі буде…

Як була винайдена місія Всеукраїнської громадської організації «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»

Коли була зареєстрована Всеукраїнська громадська організація «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»

Як реалізується Матеріалізація Унікальної Української Духовної Демократії.

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 162