Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

12
квітень
2019

Світська - ДЕРЖАВА - Духовна. Засідання дискусійного клубу ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ". Фотоальбом

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" та Департамент зовнішніх зв’язків Української Греко-Католицької Церкви в Україні провели спільне засідання у дискусійному клубі за темою: «Світська-Держава-Духовна: Де розумна межа? В чому цінність для народу?»

Детальнiше
06
грудень
2018

Межа майбутнього. Дискусійний клуб. Головний спікер - професор Enes Eryarsoy, Istanbul Sehir University

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» провела чергове засідання дискусійного клубу на тему: «Вплив технічних досягнень на структуру зайнятості: перспективи для країн, що розвиваються». Головний спікер - професор Enes Eryarsoy, Istanbul Sehir University, науковець з Турції, який працював та проводив наукові дослідження в University of Florida, асистентом в Sabanci University, а також був консультантом та проводив дослідження в Massachusetts Institute of Technology.

Детальнiше
20
грудень
2017

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» провела захід: «Професійна самореалізація та ризики людини в сучасному інформаційному світі»

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» в партнерстві з ЦЕНТРАЛЬНОЮ БІБЛІОТЕКОЮ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ провели культурно-просвітницький захід: «Професійна самореалізація та ризики людини в сучасному інформаційному світі»

Детальнiше
24
листопад
2016

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" та партнери по громадській діяльності провели круглий стіл: "Конкурсні відбори на державну службу"

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", журнал "ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ" та Громрада при Нацдержслужбі провели для громадськості круглий стіл: «Конкурсні відбори на державну службу: перші кроки, правове регулювання та конфлікт інтересів при їх проведенні».

Детальнiше
09
травень
2016

Круглий стіл: «ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ"

22 квітня 2016 року Всеукраїнська громадська організація "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", яка об’єднує випускників Національної академії державного управління при Президентові України (далі - НАДУ) та науковців за сприяння журналу з питань державної служби «Держслужбовець» та Громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби, провела у Верховній Раді України круглий стіл: «ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ", який вступає в силу 01 травня 2016 року. Метою заходу було обговорити принципові відмінності положень "старого" і "нового" Закону, їх застосування у практиці державних службовців та виявити "слабкі місця" Закону для подальшого удосконалення.

Детальнiше
30
листопад
2015

Код Калини - 2015. Осіння Варта.

ВГО та Клуб "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", провели щорічній осінній звітний захід за містом: "Позитивний код країни", який цього року називався "Осіння Варта". Учасники заходу обмінялись новинами, пов'язаними із участю у виборах, привітали членів свого товариства із особистими та суспільними досягненнями, які відбувались протягом року та заслухали доповіді у зв'язку із подіями на Сході.

Детальнiше

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 162