Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

24
листопад
2016

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" та партнери по громадській діяльності провели круглий стіл: "Конкурсні відбори на державну службу"

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", журнал "ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ" та Громрада при Нацдержслужбі провели для громадськості круглий стіл: «Конкурсні відбори на державну службу: перші кроки, правове регулювання та конфлікт інтересів при їх проведенні».

Детальнiше
09
травень
2016

Круглий стіл: «ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ"

22 квітня 2016 року Всеукраїнська громадська організація "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", яка об’єднує випускників Національної академії державного управління при Президентові України (далі - НАДУ) та науковців за сприяння журналу з питань державної служби «Держслужбовець» та Громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби, провела у Верховній Раді України круглий стіл: «ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ", який вступає в силу 01 травня 2016 року. Метою заходу було обговорити принципові відмінності положень "старого" і "нового" Закону, їх застосування у практиці державних службовців та виявити "слабкі місця" Закону для подальшого удосконалення.

Детальнiше
30
листопад
2015

Код Калини - 2015. Осіння Варта.

ВГО та Клуб "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", провели щорічній осінній звітний захід за містом: "Позитивний код країни", який цього року називався "Осіння Варта". Учасники заходу обмінялись новинами, пов'язаними із участю у виборах, привітали членів свого товариства із особистими та суспільними досягненнями, які відбувались протягом року та заслухали доповіді у зв'язку із подіями на Сході.

Детальнiше
19
вересень
2015

Круглий стіл "Вибори -2015. Досвід бувалих."

18.09.2015 відбулось чергове експертне засідання членів ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», яка більше семи років об’єднує випускників Націоyальної академії державного управління при Президентові України. Члени організації з різних міст України мають як успішний, так і просто досвід щодо кандидатства у депутати всіх рівнів або підготовки та проходження передвиборчих кампаній.

Детальнiше
04
червень
2015

БАГАТТЯ БАЖАНЬ - ПАРТИЗАНСЬКИЙ ЛІС

Члени ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»провели черговий захід за містом – «БАГАТТЯ БАЖАНЬ – ЗУСТРІЧ У ПАРТИЗАНСЬКОМУ ЛІСІ». МЕТА: «Підвести підсумки діяльності організації за перше півріччя 2015 року, запланувати подальший розвиток спільноти та у НЕФОРМАЛЬНІЙ дружній компанії НАЛАГОДИТИ ділові СТОСУНКИ.»

Детальнiше
30
травень
2015

Презентація поетичної збірки "Сонце на сніданок"

30 травня 2015 року відбулась презентація поетичної збірки Алли Марченко, кандидата соціологічних наук, доцента Київського національного економічного університету. До збірки було включено, в тому числі, філософську та громадянську лірику періоду 2012-2015 років. Захід відвідала Президент ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" О. Піддубчак

Детальнiше
12
грудень
2014

Відбулась презентація збірки англомовного видання українських та іноземних поетів з фестивалю TERRA POETICA.

Відбулась презентація збірки англомовного видання українських та іноземних поетів з фестивалю TERRA POETICA. ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», як партнер фестивалю отримала подяку, підписану засновницею фестивалю Олесею Мудрак та класиком української літератури Борисом Олійником. Від ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" в заході взяли участь Піддубчак Ольга, Богдан Дергалюк та Юрій Вєсє. Фото:.Ю. Вєсє та О. Піддубчак. Сторінка фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/terra.poetica.present?fref=ts

Детальнiше

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 111