Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів
12
жовтня
2010

09 грудня 2010 року Президент України розпочав Адміністративну реформу

Дорогі друзі!

Думаю, що більшість з Вас сьогодні зранку відразу відкрили Інтернет, щоб подивитись, що сталося з Вами та Вашими колегами і друзями, що працюють в органах державної влади.

Сьогодні мене розбудив телефонний дзвінок мого товариша – Голови спілки молодих політологів Андрія Єременка та його дружини Ірини. Вони хотіли поділитися своїми думками та емоціями стосовно Указу Президента України. І я під час розмови відразу подумала про моїх друзів, які в часи реформи будуть шукати собі нове місце роботи. Це доволі неприємна ситуація: сьогодні ти працюєш в системі, знаєш, що тобі робити, заради чого ти прокидатися кожного ранку….

І, раптом у тебе цього НЕМАЄ… Моє особисте відчуття – наче я живу у якомусь фільмі, де яскраво та дуже швидко відбуваються сильні емоційні події: Помаранчева революція, майдан, вибори, політичні лідери, які постійно обіцяють, що щось буде добре … А на цьому фоні вирішуються долі багатьох достойних фахівців з державного управління, які під час реформ та тимчасового хаосу можуть залишитись без роботи, замість того, щоб професійно творити успішність держави. І не тому що, дійсно, не потрібен твій досвід, а тому що під час суспільних змін ти просто вчасно не опинився в конкретному місці і твою посаду зайняв хтось більш спритний та гнучкий. Час іде… І тільки цілеспрямована людина зможе віднайти сили та сенс свого життя.

Пам‘ятаєте, ми з Вами рівно 2 місяці тому – 10.10.10 р.- писали на СКАРБНИЦІ ЧАСУ власні бажання та говорили про те, якими ми хочемо бачити себе та свою державу через 10 років? Я впевнена, що той, хто тоді зрозумів, чого він хоче у цьому житті, ОТРИМАЄ ПІДТРИМКУ САМЕ ТОГО ЗАГАДАНОГО БАЖАННЯ.

Якщо у Вас виникла думка доповнити свої бажання та знайти додаткову моральну підтримку, пропоную ще раз скористуватись підказками Інструкції з позитивного програмування майбутнього, що були розроблені нашими експертами. У цей день бажаю знайти стабільність саме у собі. Хто знає, можливо, саме ці Адміністративна та Конституційна реформи - і є той шанс для зміни Вашого життя на краще? Але Ви про це поки не здогадуєтесь… І саме в цей час потрібно подумати, наскільки в таких ситуаціях важлива соціальна мережа для формування кадрового резерву із справжніх професіоналів, побудована на умовах прозорості та взаємодопомоги.

Давайте її будувати разом - системно і швидко!

З повагою Президент ГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» Піддубчак Ольга

Вы можете авторизоваться на сайте через:

Комментарии (0)






Разрешённые теги: <b><i><br>Добавить новый комментарий:


QR code

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 186