Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» вітає свою колежанку, Галину Фесюк, магістра державного управління, з перемогою у Всеукраїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії «ЯwriteR». Пишаємося Вашими культурними здобутками!

Галина Фесюк (пряма мова):


Перемога у Всеукраїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії «ЯwriteR»,
Новий сюрприз. Новий подарунок. Нова суттєва перемога.


Нещодавно Благодійний Фонд «Талановитий Світ» - директор Сергій Курчев організувала Всеукраїнський дистанційний конкурс авторської прози та поезії «ЯwriteR», який справді відкрив для мене нову цікаву родзинку і тим став відмінним від інших конкурсів.
З'ясувалося, що незалежно від перемоги, кожний учасник отримає відгук на свій твір. Я взяла участь у конкурсі із своїми притчами, оскільки дуже люблю придумувати історії, які несуть повчальний соціальний характер. До написання прозових творів короткої форми - есе, нариси, новели, оповідання та притчі мене спонукав письменник Лесь Мартович. Його 29 новел стали унікальними шедеврами у літературному просвітку кінця 19 поч.20 ст. Якщо коротко: новели прирівнюю до мислеформи, яку можна виразити у короткому сюжеті і вдягнути його в осіннє листя з добавками весняним аромату.


Подібно із притчами. Як новела, так притча, в основному, пишуться із невигаданих сюжетів. Але притча - це те, що через уста народу стає наукою. І ось. Мої притчі, очевидно, сподобалися членам авторитетного журі конкурсу (Оцінку робіт учасників конкурсу здійснювало журі, яке складалося з професійних журналістів, редакторів, літераторів, сценаристів, режисерів з України, США, Німеччини, Аргентини, Польщі, Канади, Франції, Австрії, Бразилії, Іспанії та інших країн, а також провідних українських викладачів творчих дисциплін, діячів культури і мистецтва, керівників творчих колективів) і Сергію Курчеву - режисеру театру, сценаристу, викладачу Київського національного університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, актору кіно, музикант (скрипаль), поету і композитору. Адже саме від нього я отримала рецензію, яка стала вичерпним відгуком на мої конкурсні твори.
Користуючись нагодою, щиро дякую організатору та співорганізаторам, особливо Лідії Сергеєвій, які оперативно і якісно провели конкурс,і бажаю ще більш яскравих і плідних творчих імпрез.

QR code

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 162