Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів


ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" вітає Оксану Кавтиш, членкиню Організації, кандидата економічних наук?  із обранням до складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики.

Протокол Загальних зборів Громадської ради при Міністерстві соціальної політики:

https://www.msp.gov.ua/files/gr/2021/pr_ustzb.pdf

 

Мотиваційний лист
кандидата до складу Громадської ради при Мінсоцполітики
Кавтиш Оксани Петрівни

Увесь мій професійний шлях тісно пов'язаний із ключовими аспектами соціальної політики: від освітнього грантового проєкту ГС «Мережа Глобального Договору в Україні», орієнтованого на жінок, одиноких батьків, багатодітні родини, ВПО, молодь з територій, постраждалих від воєнного конфлікту, людей, що проживають вздовж лінії розмежування до викладання дисципліни «Соціальна економіка» студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського, розроблення соціальних аспектів КСВ-політики ТОВ «Агротехсоюз» або керуючи експертним напрямком із соціальної політики та економіки ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» в рамках наукового проекту «Альтернативний уряд».


За останні два роки я мала змогу познайомитись з представниками громадських організацій, що працюють з категорією осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, відвідати форуми, де активно, з-поміж інших, розглядались питання соціального характеру.

Я спілкувалась з людьми, чиї інтереси були предмеом таких зустрічей. Проте, найбільше мене, як жінку, маму, викладача, проєктного менеджера, цікавлять питання розвитку соціальних послуг, захисту прав дітей і гендерної політики. Саме за цим напрямком я бачу свою роботу у Громадській раді. Вважаю, що мій досвід буде корисним, насамперед, у:


• сприянні впровадженню програм і проєктів, орієнтованих на дотримання в українському суспільстві гендерного балансу, підтримки економічної активності та соціально-економічної стійкості жінок;
• забезпеченні захисту прав дітей та їхньої повноцінної соціалізації в сучасному суспільстві;
• розвитку системи соціальних послуг, забезпеченні інформаційно-просвітницької роботи та подальшій соціалізації вітчизняної економіки.


Роботу у Громадській раді розглядаю як логічний крок у продовженні моєї громадської та професійної діяльності.

З повагою

Оксана Кавтиш

QR code

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 162