Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів
 
27.07.2021 року, за ініціативи Рада Слухачів ННІ Публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка у Концертно-виставковому центрі "Парковий" відбулася панельна дискусія "До 30-річчя незалежності України". Спікерами панелі були запрошені Наталія Корчак, завідувачка кафедри Публічної політики, доктор юридичних наук, професор, Едуард Афонін, професор кафедри, доктор соціологічних наук, Тетяна Новаченко, доцент кафедри, доктор наук з державного управління, Ольга Піддубчак, президент ВГО "Еліта держави", кандидат наук з державного управління.
Участь у панельній дискусії взяли слухачі-магістранти денної і заочної форм навчання, які стажуються зараз в центральних органах влади і на своїх робочих місцях, народні депутати України Ірина Антипенко і Микола Габер, а також члени Української технологічної академії.

Людмила Турбовец, голова Ради Слухачів:

 
Рада Слухачів Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює подяку усім, хто долучився до сьогоднішнього заходу.
 
Наша зустріч була присвячена 30-річчю незалежності України, однак обговорення торкнулися і інших тем. Було пізнавально і часу, як завжди, на усе не вистачило. Так що ми однозначно продовжимо гарну традицію збиратись оффлайн.
Окрема подяка запрошеним спікерам: Корчак Наталія, Эдуард Афонин, Татьяна Новаченко та Ольга Піддубчак за якісно підготовлений для нас матеріал, цікаві презентації тем, професіоналізм та експертність.
 
На фото: Президент ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" з доповіддю "Держава і громадськість: ціна раціонального альтруїзму".
 
04.08.2021 
РЕАЛІСТКА
Привіт, Амазонко в блакитному,
Приємна зустріч у Всесвіті,
Краса душевна в промінчиках,
Погляд очей усміхнених.
Хай доля складеться успішною -
Мрії зійдуться із цілями.
Життя сприйма́єш, як воно є,
Але досконалиш цей світ
Щоденними щирими вміннями.
 
 
Присвячується шановній Олена Лиходід Опанасенко на честь нашого знайомства під час клубного заходу, організованого Слухацькою радою НАДУ*.
 
Дякую Оксані та її колегам за моральну підтримку та зацікавленість під час моєї доповіді "Держава і громадяни: ціна раціонального альтруїзму." та дружбу у Фейсбуці.
*Національна академія державного управління нещодавно реформована та отримала нову назву - "Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби". Відбулись зміни й у викладацькому складі.
Долі людей та установ змінюються просто на очах.
 
Слухачі вступали до академії, але отримають дипломи вже від Університету імені Шевченка.
 
Родзинкою заходу було і те, що завдяки організаторам, зокрема Людмила Турбовец та Юлия Дзюба , професору Эдуард Афонин , іншим членам ініціативної групи, слухачі та викладачі мали, нарешті, можливість побачити один одного особисто після багатьох місяців коронавірусного карантину та навчання через Zoom.
 
Скільки ж людей складали сприятливі пазли, щоб написався цей вірш-посвята.
 
 
З повагою
Ольга Піддубчак
 
QR code

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 162