Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" приблизно раз на квартал проводить клубні корпоративні заходи з метою неформального спілкування випускників Національної академіїї державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів.
За час існування Клубу, з 2008 року, було проведено ряд тематичних заходів, зокрема сезонні клубні ігри "Імперія Влади - Гра Статусів", "Багаття Бажань", "Башта Часу", "Скарбниця Часу", річниці Клубу та ВГО, тренінги, зустрічі з партнерами по громадській діяльності та інш.

Матеріали роботи Клубу можна подивитись у розділах "ФОТО", "ВІДЕО" та "НОВИНИ".

Що необхідно, щоб стати членом Клубу

Членом Клубу може стати чинний член Організації, який проявив себе протягом певного часу, як талановитий фахівець у своїй справі, як людина, що зарекомендувала себе порядною і працьовитою особистістю.

Також, щоб стати членом Клубу, потрібно відповідати критеріям корпоративної культури  та мати рекомендацію від 3 членів Клубу.

І головне, членом Клубу може стати людина, що має добру репутацію, яка підтверджується не лише колегами по організації, але й сторонніми людьми.

Членство в Клубі є свідченням успішності та визнання досягнень суспільством.

Членство у Клубі набувається на підставі заповненої анкети і відповідного рішення, яке приймається більшістю членів Клубу на черговому його засіданні.

Членство інших осіб розглядається на засіданні Правління окремим питанням.

За додатковими роз'ясненнями звертайтесь до керівництва організації.

Емблема КЛУБУ

 

 

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 162