Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

20
грудень
2017

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» провела захід: «Професійна самореалізація та ризики людини в сучасному інформаційному світі»

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» в партнерстві з ЦЕНТРАЛЬНОЮ БІБЛІОТЕКОЮ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ провели культурно-просвітницький захід: «Професійна самореалізація та ризики людини в сучасному інформаційному світі»

Детальнiше
24
листопад
2016

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ" та партнери по громадській діяльності провели круглий стіл: "Конкурсні відбори на державну службу"

ВГО "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", журнал "ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ" та Громрада при Нацдержслужбі провели для громадськості круглий стіл: «Конкурсні відбори на державну службу: перші кроки, правове регулювання та конфлікт інтересів при їх проведенні».

Детальнiше
09
травень
2016

Круглий стіл: «ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ"

22 квітня 2016 року Всеукраїнська громадська організація "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", яка об’єднує випускників Національної академії державного управління при Президентові України (далі - НАДУ) та науковців за сприяння журналу з питань державної служби «Держслужбовець» та Громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби, провела у Верховній Раді України круглий стіл: «ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ", який вступає в силу 01 травня 2016 року. Метою заходу було обговорити принципові відмінності положень "старого" і "нового" Закону, їх застосування у практиці державних службовців та виявити "слабкі місця" Закону для подальшого удосконалення.

Детальнiше
30
листопад
2015

Код Калини - 2015. Осіння Варта.

ВГО та Клуб "ЕЛІТА ДЕРЖАВИ", провели щорічній осінній звітний захід за містом: "Позитивний код країни", який цього року називався "Осіння Варта". Учасники заходу обмінялись новинами, пов'язаними із участю у виборах, привітали членів свого товариства із особистими та суспільними досягненнями, які відбувались протягом року та заслухали доповіді у зв'язку із подіями на Сході.

Детальнiше
19
вересень
2015

Круглий стіл "Вибори -2015. Досвід бувалих."

18.09.2015 відбулось чергове експертне засідання членів ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», яка більше семи років об’єднує випускників Націоyальної академії державного управління при Президентові України. Члени організації з різних міст України мають як успішний, так і просто досвід щодо кандидатства у депутати всіх рівнів або підготовки та проходження передвиборчих кампаній.

Детальнiше
04
червень
2015

БАГАТТЯ БАЖАНЬ - ПАРТИЗАНСЬКИЙ ЛІС

Члени ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»провели черговий захід за містом – «БАГАТТЯ БАЖАНЬ – ЗУСТРІЧ У ПАРТИЗАНСЬКОМУ ЛІСІ». МЕТА: «Підвести підсумки діяльності організації за перше півріччя 2015 року, запланувати подальший розвиток спільноти та у НЕФОРМАЛЬНІЙ дружній компанії НАЛАГОДИТИ ділові СТОСУНКИ.»

Детальнiше

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 129