Соціальна, інформаційна та експертна мережа
випускників Національної академії державного
управління при Президентові України
та її регіональних інститутів

Голові Львівської обласної

державної адміністрації

Синютці О.М.

ЗАЯВА

 Просимо розглянути заяву Всеукраїнської громадської організації «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» щодо участі Кіцака Тараса Миколайовича, керівника Львівського регіонального осередку,  кандидата наук з державного управління, у виборах представників громадських об`єднань до складу конкурсних комісій, котрі обиратимуть претендентів на посади державної служби категорій «Б» та «В».

 

Інформація про кваліфікаційну відповідність керівника Представництва
ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» у Львівській області

Кіцака Тараса Миколайовича

умовам щодо участі у виборах представників громадських об`єднань до складу конкурсних комісій, котрі обиратимуть претендентів на посади державної служби категорій «Б» та «В» при Львівській обласній державній адміністрації:

 

Умова

Відповідність умові

наявність громадянства України;

З 1991 р.

наявність вищої освіти за освітнім ступенем магістра;

2 вищих освіти, з них – магістр державного управління (2006 р.);

кандидат наук з державного управління (2013 р.)

наявність загального стажу роботи не менше семи років;

Загальний стаж роботи - 15 років, з них стаж державної служби – понад 12 років (6 ранг держслужбовця, категорія «Б»)

наявність досвіду роботи на посадах державної служби та/або в органах місцевого самоврядування на посадах не нижче керівників структурних підрозділів та/або досвіду роботи на керівних посадах в організаціях, установах і на підприємствах незалежно від організаційно-правової форми та форми власності не менше трьох років та/або володіння фаховими знаннями у сфері державної служби, державного управління або управління людськими ресурсами;

З листопада 2011 року дотепер обіймає посаду заступника начальника навчально-методичного відділу Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (посада віднесена до посад державної служби категорії «Б»), та з 2013 р. виконує обов’язки начальника відділу.

 

У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління на тему: «Формування та реалізація державної політики у сфері підготовки державних службовців».

 

З вересня 2013 року дотепер працює за сумісництвом старшим викладачем кафедри кадрової політики та державної служби Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

 

Автор семи наукових фахових статей з державного управління та 33 матеріалів (тез, доповідей, виступів) науково-практичних конференцій.

 

Має досвід роботи у конкурсних комісіях, зокрема у грудні 2015 року брав участь у роботі конкурсної комісії з відбору претендентів на посади заступників міського голови та керуючого справами виконкому Червоноградської міської ради Львівської області, зокрема проводив співбесіди з кандидатами.

володіння державною мовою;

Вільне володіння

здатність представляти інтереси суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу Комісії.

ВГО, яку представляє кандидат до конкурсних комісій, має представництва в різних областях України. Члени організації можуть бути членами різних політичних партій, але організація не є виразником інтересів однієї політичної партії чи фінансово-олігархічної групи.

 
Наукові публікації Т. Кіцака див. за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B75p2VynjK_lOXZPUF9SdngzZWs/view?usp=sharing

 

QR code

Кроки влади щодо євроінтеграції Ви оцінюєте

Категорія: Опитування, Всього голосів: 123